Podgrzewacz wody VELIS

oInstalacjach.pl » Nowości, Ogrzewanie, Woda i kanalizacja

Podgrzewacze VELIS PREMIUM zrywają z pojęciem tradycyjnego podgrzewacza. Inteligentne funkcje dostosowania produkcji wody do rytmu życia użytkowników, duża wydajność, kompaktowe kształty i możliwość indywidualnego dobrania koloru obudowy sprawiają, że urządzenia te idealnie dopasowują się do potrzeb użytkowników.

Velis Premium Ariston lazienka montaz pion podgrzewacz wody Podgrzewacz wody VELIS

Kompaktowe podgrzewacze VELIS PREMIUM dostępne są w kolorowych (6 kolorów) obudowach i z designerskim wyświetlaczem cyfrowym. Smukła, minimalistyczna budowa urządzenia sprawia, że może być ono umieszczone na dowolnej ścianie łazienki. Płaska obudowa posiada zaledwie 27 cm głębokości. Podgrzewacz można montować w 2 położeniach w pionie i poziomie. System ECO zapisuje w pamięci czas, w którym użytkownicy zwykle korzystają z ciepłej wody, a następnie podgrzewa jej wymagane ilości w określonych interwałach czasowych.

Urządzenie może być również łatwo programowane w cyklu dobowym za pomocą czytelnego wyświetlacza dotykowego. Zastosowany w urządzeniu system wlotu zimnej wody NANOMIX rozprasza zimną wodę i zapobiega jej mieszaniu się z warstwami gorącej wody. Innowacyjna elektronika BEST pozwala przy tym utrzymywać w zbiorniku wyższą temperaturę, dzięki czemu podgrzewacze VELIS produkują nawet do 20% więcej ciepłej wody w porównaniu z rozwiązaniami o tradycyjnej konstrukcji.

Życie podgrzewacza wody Velis Ariston zostało w humorystyczny sposób przedstawione w filmie „Memories of Velis”. Film ten uplasował się na 2 miejscu w prestiżowym konkursie  MOVI&Co. Film można zobaczyć na stronie marki Ariston. Poniżej link do filmu:

www.ariston.com/pl/Memories_of_Velis_nowy_film_Ariston_wygral_nagrode_w_konkursie_MoviCO

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *